Projekční činnost

Tým pracovníků střediska PROJEKCE zajišťuje komplexní projektovou a poradenskou činnost v oblasti vzduchotechniky a klimatizace. Kolektiv projektantů má cenné dlouholeté zkušenosti v projekčních činnostech na akcích menšího i většího rozsahů v širokém spektru oblastí, od nemocničních objektů s náročnými požadavky na kvalitu interního mikroklimatu, přes obchodní centra, administrativní komplexy, bankovní domy, budovy státní správy až po výrobní a průmyslové objekty.

Realizace

Zkušený tým techniků střediska REALIZACE zajišťuje dodávky systémů vzduchotechniky, klimatizace, chlazení, vytápění a regulace dle již vypracovaných projektových dokumentací. Hlavní činností střediska je zajistit kompletní dodávkou jednotlivých součástí systémů TZB, montáž zařízení, uvedením do provozu spojené se zaregulováním a komplexním vyzkoušením systémů, zaškolení obsuhy jednotlivých zařízení.

Servis

Technici střediska SERVIS velice úzce spolupracují s realizační složkou naší společnosti. Působnost této složky firmy začíná již při realizaci jednotlivých zakázek počínaje seřízením, uvedením jednotlivých zařízení do provozu, přes zaregulování vzduchotechnických soustav, přes řešení záručního a pozáruční servisu systémů, až po pravidelnou údržbu soustav TZB. Samozřejmostí je využití vlastních špičkových měřících zařízení, přístrojů a sond s pravidelnou kalibrací.

       W - Klima Brno, s.r.o.

 

Klimatizace - vzduchotechnika

Šimáčkova 74

628 00, Brno

Tel: +420 602 766 981

info@w-klima.cz